Seljakott Cabin Max Metz Re.Source 44L Recycle

Seljakott Metz Re.Source Recycle

49,00 €
1 KOTT = 36 plastikpudelit
Metz Re.Source on meie bestselleri Metz 44L taaskasutatud materjalist versioon. Olles Metz seeria kott on see sobilik 94% lennufirmade käsipagasiks. Kott kaalub 0.660g ning selles on 44L ruumi.
Kogus
Toode on laos

Kirjeldus

Re.Source seeria eesmärk on vähendada meie toodete keskkonnamõju, vähendades nende ehitamiseks kasutatavate algmaterjalide hulka. Selle koti peamine kest on valmistatud RPETist - polüestrist, mis on saadud kasutatud plastpudelitest, mis tavaliselt võib sattuda meie ookeanidesse või prügilasse.

Iga koti tootmiseks kasutatakse 36tk 500 ml plastpudelit ning RPET kasutamine vähendab ka tootmisprotsessis kasutatavat energia- ja värvainekogust.
Me teame, et see on vaid üks väike samm - teha on veel palju - kuid otsustame jätkata edasiminekut ja tagada, et saate vastutustundlikult valmistatud tootega reisida.
MIKS SAABUB SEE KOTT PUUVILLAST ÜMBRISKOTIS?
Enamik tooteid vajab kaitseks transportimise ja ladustamise ajal mingisugust pakendit. Metz Re.Source'i pakendamine tavalisse läbipaistvasse kilekotti, mida ei olnud võimalik ringlusse võtta, ei tundunud meile õige, nii valisime selle transportimiseks kleepimata puuvillase pingutuskoti.
See kott on taaskasutatav ja soovitame teil seda uuesti kasutada, näiteks reisil pesukotiks või muuks otstarbeks.
Puuvillakott saab transportimise ajal tõenäolisemalt rohkem jälgi kui plastikust kott - vabandame selle pärast! Kui teie puuvillakott korjab mõne märgi või määrdub, siis pange see palun pesumasinasse koos ülejäänud heledate kangastega ja see peaks peale pesu nagu uus välja nägema.
5060505762013
5