Cabin Max Memphis 20L

Pagas Memphis 20L 40x20x25cm

57,00 €

40x20x25cm on ideaalne mõõt, et vältida Ryanairi pagasi lisatasusi. Seda kotti saab kanda seljakotina või asetada ka ratastega pagasi peale läbi käepideme.

20L mahutavus koos sisseehitatud pagasi kompressiooni süsteemiga. Pehmendusega laptop/tech osakond, 3D taskud, veepudeli koht, organiseerimistasku koos võtme kinnitusega.

Koti seljaosas salatasku dokumentide jaoks. Pehmendusega seljaosa ning reguleeritav rinnarihm ja päikeseprillide kinnitud

Valmistatud kergest, pritsmekindlast RPET 600D polyester materjalist mis on valmistatud taaskäideldud plastik pudelitest.

Kogus
Toode on laos

Kirjeldus

Memphis on läbinisti moodne ning uue generatsiooni seljakott kuhu on sisseehitatud palju detaile mis muudavad reisimise palju mugavamaks.
Kott on disainitud täpselt istmealuse tasuta easyJet mõõtudega kuid sobib kasutamiseks ka paljude teiste lennufirmade pagasiks.

Memphisel on suur ruudukujuline 20L pagasi osa mille saab klapina avada ning mis muudab pakkimise lihtsamaks.
Koti sees on järgmise generatsiooni Cabin Max integreeritud kompressiooni süsteem mis lubab samale pinnale rohkem asju ära mahutada. Esimeses organiseerija osas on erinevad sektsioonid ja taskud reisidokumentide ja tarvikute jaoks.

Koti seljaosas on airmesh pehmendus ning salatasku dokumentide või raha jaoks.

Kõrgus 40cm

Laius 20cm

Sügavus 25cm

Kaal 0.8kg

memphis20grey
4