Pagas Memphis 30L 45x36x20cm

59,00 €

45x36x20cm on ideaalne mõõt, et vältida easyJet'i pagasi lisatasusi. Seda kotti saab kanda seljakotina või asetada ka ratastega pagasi peale läbi käepideme.

30L mahutavus koos sisseehitatud pagasi kompressiooni süsteemiga. Pehmendusega laptop/tech osakond, 3D taskud, veepudeli koht, organiseerimistasku koos võtme kinnitusega.

Koti seljaosas salatasku dokumentide jaoks. Pehmendusega seljaosa ning reguleeritav rinnarihm ja päikeseprillide kinnitud

Valmistatud kergest, pritsmekindlast RPET 600D polyester materjalist mis on valmistatud taaskäideldud plastik pudelitest.

Kogus
Toode on laos

Kirjeldus

Memphis on läbinisti moodne ning uue generatsiooni seljakott kuhu on sisseehitatud palju detaile mis muudavad reisimise palju mugavamaks.
Kott on disainitud täpselt istmealuse tasuta easyJet mõõtudega kuid sobib kasutamiseks ka paljude teiste lennufirmade pagasiks.

Memphisel on suur ruudukujuline 30L pagasi osa mille saab klapina avada ning mis muudab pakkimise lihtsamaks.
Koti sees on järgmise generatsiooni Cabin Max integreeritud kompressiooni süsteem mis lubab samale pinnale rohkem asju ära mahutada.
Tagumises tehnikale mõeldud osas mahuvad kuni 15,6" ekraaniga seadmed. Esimeses organiseerija osas on erinevad sektsioonid ja taskud reisidokumentide ja tarvikute jaoks.

Koti seljaosas on airmesh pehmendus ning salatasku dokumentide või raha jaoks.

Kõrgus 45cm

Laius 36cm

Sügavus 20cm

Kaal 1kg

42029291
4