Me erineme kõigist teistest reisipagasi tootjatest sest oleme veendunud, et kõvakaantega reisikohver käsipagasina on minevik. Tulevik on pehmest materjalist käsipagasi päralt. Miks?

·       Kaal – Cabin Max käsipagasi mõõdus seljakottide tühikaal algab 660g mis on vähemalt 4 korda kergem kui keskmise kõvakaantega kohvri kaal. Kui lennu käsipagasi lubatud kaal on 8 kg, kas Te sooviksite sellest 30% - 50% ohverdada kohvrile?

 

·       Mahutavus – Koti riidest materjal on pehme ning kohvri konstruktsioonist õhem, samas vastupidav ning veekindel. Tänu materjalile on Teil kaasavõetavate asjade jaoks oluliselt rohkem ruumi. Pehmest materjalist kotti on võimalik lubatud mõõtudest veidi üle pakkida ning pärast koti külgedel asuvate rihmadega sobilikku mõõtu tagasi tõmmata. Kui käsipagasi lubatud mõõdud on 55cm x 40cm x 20cm siis garanteerime, et Cabin Max seljakott mahub lennujaamas kontroll pagasipuuri ka maksimaalselt täis pakituna.

 

·       Multifunktsionaalsus – Cabin Max seljakotte saate lisaks lennureisidele kasutada ka igapäevaste toimingute tegemisel, näiteks toidupoes käimine, trenn, lühemad või pikemad autoreisid, laevareisid jne. Lisaks on meie tootevalikus olemas ratastega pagasi kotid, mida on võimalik 10 sekundiga seljakotiks muuta. Säilib seljakoti mugavus ja vajadusel lisandub võimalus kasutada pagasit järeleveetavana. Vaata siia

 

·       Vabadus – Seljakott jätab Teie mõlemad käed vabaks. Tihtipeale tuleb lennujaamas ette olukordi, kus justkui käsi jääb väheks, ühes käes kohver, teise käega hoiate lapsel käest kinni, piletid, dokumendid, isiklikud asjad, söögid, joogid. Seljakott võimaldab kindlasti oluliselt mugavamalt ja kiiremini liikuda lennujaamas läbi kõikide dokumendi kontrollide ja pileti näitamiste.

 

·       Hoiustamise suurus - Enamus reisikohvrid seisavad 11 kuud aastas kapis kasutuna. Kui Te ei kasuta pagasit siis pehmest materjalist pagas ei võta 10% ka seda ruumi tühjana mida vajab hoistamiseks kõvakaantega kohver.

Lisame siia kaks peamist kõvakaantega kohvrite müügiargumenti.
·       Rattad teevad kohvri kaasaskandmise mugavaks. Võimalik, kuid mitte alati. Kaks ratast ning järelveetav sang lisavad pagasi kaalule minimaalselt 1kg, mida peate sellistes kohtades kus ei saa kohvrit järgi vedada käe otsas tassima. Cabin Max tootevalikus oleva ratastega käsipagasi kotiga saate Teie ise otsustada kas kasutate kotti järelveetava pagasina või seljakotina. Ja seda endiselt vähemalt 1 kg kergemana kui tavaline kergem kõvakaantega pagas.·       Teie asjad on kohvris paremini löökide eest kaitstud. Käsipagasit kannate Te üldjuhul ise kaasas ning Teie ise asetate oma pagasi lennukis pagasiriiulile ning võtate selle ka sealt ära. Löökide eest kaitset ei ole käsipagasile vaja kuna keegi peale Teie ei saa käsipagasit kahjustada.